O nas - KAMIENIARSTWO | Granit Skandynawski | Kostka granitowa | Strzegom

Idź do spisu treści

Menu główne:


Doświadczenie i marka

Kamieniarstwo Krzysztof Lewandowski działa na rynku od 2001 roku stale poszerzając zakres świadczonych usług i asortyment wyrobów gotowych z kamienia. Dzięki temu profil działalności jest stale dopasowywany do potrzeb i trendów wśród Klientów.

Kompleksowe działanie

Jedną z zalet firmy jest kompleksowa obsługa od doradztwa przez proces obróbki kamienia, produkcji po finalny produkt i transport do Klienta. Dzięki temu możliwa jest stała kontrola jakości procesu oraz minimalizacja kosztów pośrednich produkcji.

Klienci firmy

Kamieniarstwo Krzysztof Lewandowski obsługuje segment B2B świadcząc usługi dla innych firm z zakresu obróbki kamienia, a także segment B2C oferując gotowe wyroby wraz z montażem dla Klienta indywidualnego.


Najwyższa jakość produktów

Geolokalizacja firmy w zagłębiu granitowym Polski daje dostęp do najlepszej jakości kamienia w szerokim asortymencie i konkurencyjnych cenach.

Terminowo i na czas

Solidność, jakość, ale i terminowość to najważniejsze z zalet, dzięki którym firma stale zdobywa nowych Klientów i współpracuje z dotychczasowymi.

Produkty PREMIUM

Dzięki współpracy zagłębiem w Skandynawii - Kamieniarstwo Krzysztof Lewandowski jest dystrybutorem ekskluzywnych produktów z granitów skandynawskich - znanych ze swoich walorów estetycznych. Zapraszam do kontaktu i zapoznania się ze szczegółową ofertą. 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego
Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem